Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Senāts
Senāta sastāvs
Senāta komisijas

Pārvalde
Rektors
Rektorāts
Senāts
Augstskolas Satversme

Augstskola
Pārvalde
Vēsture
Gada pārskati
Atrašanās vieta
Personāls
Arodbiedrība
Statistika
Dokumenti
Iepirkumi
Fotogalerija
Video galerija
Radioziņas
Inovāciju centrs
Projekti
Madonas filiāle
Nodarbinātie
Budžets
Transports
Vakances
Konkursi, izsoles

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:






















Reklāma




 
» Senāta sastāvs
Dr.sc.ing., profesors Artis Teilāns
Senāta priekšsēdētājs

Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
Tālrunis: 26529669
E-pasts: Artis.Teilans@ru.lv


Iveta Volkova
Senāta sekretāre

Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
Tālrunis: 26695553
E-pasts: iveta.volkova@ru.lv


Ekonomikas un vadības fakultātes pārstāvji:

Irēna Silineviča, Dr.sc.ing. profesore, e-pasts: Irena.Silinevica@ru.lv

Iluta Arbidāne, Dr.oec. asoc.profesore, e-pasts: Iluta.Arbidane@ru.lv

Jeļena Volkova, Mg.oec. lektore, e-pasts: tihomi@inbox.lv

 

Inženieru fakultātes pārstāvji:

Andris Martinovs, Dr.sc.ing. asoc.profesors, e-pasts: Andris.Martinovs@ru.lv

Pēteris Grabusts, Dr.sc.ing. profesors, e-pasts: Peteris.Grabusts@ru.lv

 

Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes pārstāvji:

Vladislavs Malahovskis, Dr.hist. asoc.profesors, e-pasts: vladism@inbox.lv

Sanita Lazdiņa, Dr.philol. asoc.profesore, e-pasts: Sanita.Lazdina@ru.lv

Inese Brīvere, Mg.hist., Mg.paed. lektore, e-pasts: brive@mail.lv

 

Izglītības, valodu un dizaina fakultāte pārstāvji:

Vladislavs Paurs, Mg.art. asoc.profesors, e-pasts: vladis.p@inbox.lv

Aina Strode, Dr.paed. docente, e-pasts: Aina.Strode@ru.lv

Ēriks Kalvāns, Mg.paed., Mg.psych. lektors, e-pasts: yello@inbox.lv

Rita Orska, Mg.psych. lektore, e-pasts: Rita.Orska@ru.lv

 

Reģionālistikas zinātniskā institūta pārstāvji:

Ingars Gusāns, Dr.philol. vadošais pētnieks, e-pasts: Ingars.Gusans@ru.lv

Oļegs Užga-Rebrovs, Dr.sc.ing. vadošais pētnieks, e-pasts: rebrovs@tvnet.lv

Pēteris Vucenlazdāns, Dr.paed. profesors, vadošais pētnieks, e-pasts: vucenlazdans@navigator.lv

Inta Kotāne, Mg.oec. pētniece, e-pasts: inta@ru.lv

Sandra Ūdre, Mg.philol. zinātniskā asistente, e-pasts: sandraiudrei@inbox.lv

 

Vispārējā personāla pārstāvis:

Edmunds Teirumnieks, RA rektors, Dr.sc.ing. asoc.profesors, e-pasts: Edmunds.Teirumnieks@ru.lv

 

Studējošo pārstāvji:

Jūlija Kirillova, Studējošo padomes pārstāve, e-pasts: juulija.kirillova@gmail.com

Gita Nagle, Ekonomikas un vadības fakultātes pārstāve, e-pasts: gita.nagle@inbox.lv

Daiga Viša, Izglītības, valodu un dizaina fakultātes pārstāve, e-pasts: daigavisa@inbox.lv

Jekaterīna Čekriževa, Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes pārstāve, e-pasts: CatKiti@inbox.lv

Margarita Božko, Inženieru fakultātes pārstāve, e-pasts: margarita-13@inbox.lv


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS