Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Kontakti
Struktūrvienību koks
Struktūrvienību meklēšana
Darbinieku meklēšana

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:






















Reklāma




 
» Struktūrvienību koks
  • Augstskolas vadība
    • Rektorāts
      • Dr.sc.ing., prof. Edmunds Teirumnieks
        Rēzeknes Augstskolas rektors

        Edmunds.Teirumnieks@ru.lv
        20225595
        Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
        Kristīne Lele
        Rektora palīdze

        Kristine.Lele@ru.lv
        28325368
        Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
        Dr.philol. asoc.prof., vad.pētn. Angelika Juško-Štekele
        Studiju prorektore

        Angelika.Jusko-Stekele@ru.lv
        29392129
        Atbrīvošanas aleja 115, 318.telpa
        Dr.philol. profesore, vad.pētn. Ilga Šuplinska
        Zinātņu prorektore

        Ilga.Suplinska@ru.lv
        26451355
        Atbrīvošanas aleja 115, 301.telpa
        Dr.paed., docents Gunārs Strods
        Rektora vietnieks sadarbības un attīstības jautājumos

        Gunars.Strods@ru.lv
        29631948
        Atbrīvošanas aleja 115, 325.telpa
        Andris Skredeļs
        Izpilddirektors

        Andris.Skredels@ru.lv
        27884555
        Atbrīvošanas aleja 115, 326.telpa
    • Senāts
      • Dr.sc.ing., profesors Artis Teilāns
        Senāta priekšsēdētājs

        Artis.Teilans@ru.lv
        26529669
        Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
        Iveta Volkova
        Senāta sekretāre

        iveta.volkova@ru.lv
        26695553
        Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
    • Zinātņu daļa
      • Svetlana Ušča
        Zinātnes daļas vadītāja

        Svetlana.Usca@ru.lv
        27872568
        Atbrīvošanas aleja 115, 310. telpa
        Mg.philol.zinātniskais asistents Solvita Pošeiko
        Zinātņu daļas speciāliste-lietvede

        solvita.poseiko@gmail.com
        28334012
        Atbrīvošanas aleja 115, 310. telpa
  • Galvenās apkalpojošās struktūrvienības
    • Studiju daļa
      • Alvīne Kazinika
        Studiju daļas vadītāja

        Alvine.Kazinika@ru.lv
        26462152
        Atbrīvošanas aleja 115, 320.telpa
        Olga Karacejeva
        Studiju daļas metodiķe

        Olga.Karacejeva@ru.lv
        22044621
        Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
        Iveta Volkova
        Studiju daļas metodiķe

        iveta.volkova@ru.lv
        26695553
        Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
        Svetlana Proško
        Studiju daļas metodiķe

        Svetlana.Prosko@ru.lv
        25774486
        Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
    • Personāla daļa
      • Inga Lesničija
        Personāla daļas vadītāja

        Inga.Lesnicija@ru.lv
        28321075
        Atbrīvošanas aleja 115, 309.telpa
        Kristīne Zeimale
        Personāla daļas speciāliste

        Kristine.Zeimale@ru.lv
        28626655
        Atbrīvošanas aleja 115, 309.telpa
    • Juristi
      • Mg.iur. Inese Novika
        Juriste

        Inese.Novika@ru.lv
        28308007(RA) 26539353
        Atbrīvošanas aleja 115, 306.telpa
        Imants Plešners
        Juriskonsuls

        Imants.Plesners@ru.lv
        22155800
        Atbrīvošanas aleja 115, 306.telpa
    • Grāmatvedība
      • Mag.sc.soc. lektore Irēna Beinaroviča-Litvinova
        Galvenā grāmatvede

        irena@ru.lv
        26593789
        Atbrīvošanas aleja 115, 304.telpa
        Jeļena Lonska
        Speciāliste grāmatvede

        Jelena.Lonska@ru.lv
        26545522
        Atbrīvošanas aleja 115, 303.telpa
        Ingrīda Runča
        Speciāliste grāmatvede

        Ingrida.Runca@ru.lv
        28343399
        Atbrīvošanas aleja 115, 302.telpa
        Gaļina Makarova
        Speciāliste grāmatvede

        galina.makarova@ru.lv
        26545522
        Atbrīvošanas aleja 115, 303.telpa
    • Finanses
      • Olga Trančenoka
        Finanšu analītiķis

        Olga.Trancenoka@ru.lv
        26666663
        Atbrīvošanas aleja 115, 305.telpa
    • Kanceleja
    • Saimniecības dienests
      • Mg.sc.env., vieslektors Ivars Jurčs
        Darba aizsardzības vecākais speciālists

        Ivars.Jurcs@ru.lv
        22038024
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 208.telpa
    • Projekti
      • Māris Igavens
        Projektu koordinators

        maris.igavens@gmail.com
        29235941
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 210.telpa
    • Bibliotēka
      • Ilze Švirkste
        Bibliotēkas vadītāja

        Ilze.Svirkste@ru.lv
        29441103
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
        Antra Saukāne
        Vecākā bibliotekāre

        Antra.Saukane@ru.lv
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
        Dace Laizāne
        Vecākā bibliotekāre

        dace.laizane@ru.lv
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
        Tatjana Kuzmina
        Bibliotekāre

        Tatjana.Kuzmina@ru.lv
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
    • Sabiedrisko attiecību nodaļa
      • Mg.philol., Mg.soc.sc. vieslektore Lolita Kivleniece-Kuzņecova
        Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

        san@ru.lv
        26656553
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 133.telpa
        Mg.philol. Inga Kaļva
        SAN informācijas speciāliste

        san@ru.lv
        29333515
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 133.telpa
        Māris Justs
        Video studijas galvenais speciālists

    • Mūžizglītības centrs
      • Dr.philol., asoc.prof. Karīne Laganovska
        Mūžizglītības centra vadītāja

        Karine.Laganovska@ru.lv
        26411587
        Atbrīvošanas aleja 115, 115.telpa
        Anita Strode
        Mūžizglītības centra speciāliste - lietvede

        anita.strode@ru.lv
        29336118
        Atbrīvošanas aleja 115, 115.telpa
    • Ārējo sakaru daļa
      • Sanda Kauliņa
        Koordinators ārzemju studentu piesaistes jautājumos

        Sanda.Kaulina@ru.lv
        28390076
        Atbrīvošanas aleja 115, 307.telpa.
        Mg.paed., lektore Viktorija Pokule
        Koordinatore

        Viktorija.Pokule@gmail.com
        26532739
        Atbrīvošanas aleja 115, 307.telpa
        Mg.paed. lektore Dace Visocka
        Koordinatore

        Dace.Visocka@ru.lv
        26488819
        Atbrīvošanas aleja 115, 307.telpa
    • Izdevniecība
      • Velta Andžāne
        Izdevniecības vadītāja

        Velta.Andzane@ru.lv
        28318347 29176962
        Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC), 103.telpa
    • IT speciālisti
      • Mg.sc.comp., lektors Mihails Kijaško
        Datorsistēmu un datortīklu administrators

        Mihails.Kijasko@ru.lv
        26625775
        Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 208.telpa (ITC)
        Mg.sc.comp., vieslektors Edgars Pavlovskis
        Programmēšanas inženieris

        Edgars.Pavlovskis@gmail.com
        26511569
        Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 105.telpa (ITC)
        Mg.sc.comp. Boriss Moisejevs
        Datorsistēmu tehniķis

        Boriss.Moisejevs@ru.lv
        26342587
        Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 105.telpa (ITC)
    • Dienesta viesnīcas
    • Baltu filoloģijas pētnieciskais centrs
    • Arhīvs
  • Zinātniskie institūti
    • Reģionālistikas zinātniskais institūts
      • Dr.paed. profesore Velta Ļubkina
        Reģionālistikas zinātniskā institūta direktore

        Velta.Lubkina@ru.lv
        26121040
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 211.telpa
        Inga Drele
        Reģionālistikas zinātniskā institūta lietvede

        inga.drele@inbox.lv
        29473700
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 211.telpa
  • Izglītības, valodu un dizaina fakultāte
    • Dekanāts
      • Dr.paed., profesors Jānis Dzerviniks
        Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns

        Janis.Dzerviniks@ru.lv
        29977436
        Atbrīvošanas aleja 115,212.telpa
        Ināra Stukle
        Izglītības, valodu un dizaina fakultātes metodiķe

        inara.stukle@ru.lv
        28398212
        Atbrīvošanas aleja 115, 213.telpa
        Mg. sc. ing., Vieslektore Nellija Kivkucāne
        Izglītības, valodu un dizaina fakultātes izglītības darba speciāliste-lietvede

        nellija.k@ru.lv
        29157227
        Atbrīvošanas aleja 115, 202.telpa
        Gundega Bēriņa
        Doktorantūras metodiķe

    • Dizaina un amatniecības katedra
      • Mag.paed., Mg.sc.ing. lektore Silvija Mežinska
        Dizaina un amatniecības katedras vadītāja

        silvija.mezinska@ru.lv
        25458833
        Atbrīvošanas aleja 115, 202.telpa
        Mg. sc. ing., Vieslektore Nellija Kivkucāne
        Izglītības darba speciāliste - lietvede

        nellija.k@ru.lv
        29157227
        Atbrīvošanas aleja 115, 202.telpa
    • Izglītības un metodiku katedra
      • Mg.paed., lektore Mārīte Rozenfelde
        Izglītības un metodiku katedras vadītāja

        Marite.Rozenfelde@inbox.lv
        26695513 26480404
        Atbrīvošanas aleja 115, 110.telpa
        Mg. sc. ing., Vieslektore Nellija Kivkucāne
        Izglītības darba speciāliste - lietvede

        nellija.k@ru.lv
        29157227
        Atbrīvošanas aleja 115, 112.telpa
  • Inženieru fakultāte
    • Dekanāts
      • Mg.chem., lektore Ērika Teirumnieka
        Inženieru fakultātes dekāne

        Erika.Teirumnieka@ru.lv
        26443015
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 309.telpa
        Anita Sauša
        Fakultātes metodiķe

        Anita.Sausa@ru.lv
        29382225
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 313.telpa
    • Datorzinātņu un matemātikas katedra
      • Dr.sc.ing., profesors Pēteris Grabusts
        Katedras vadītāja p.i.

        Peteris.Grabusts@ru.lv
        Atbrīvošanas aleja 115, 3.korp., 206.kab.
        Mg.soc.sc. Vita Ansone
        Izglītības darba speciāliste-lietvede

        vita@ru.lv
        20273796
        Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 207.telpa (ITC)
    • Dabas un inženierzinātņu katedra
      • Dr.sc.ing., asoc.profesors Andris Martinovs
        Dabas un inženierzinātņu katedras vadītājs

        andris.martinovs@ru.lv
        28325519
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 314.telpa
        Mg.sc.env., viesasistente Sintija Augule
        Izglītības darba speciāliste - lietvede

        sintija.augule@ru.lv
        26420456
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 310.telpa
    • Lietišķās ekoloģijas un resursu laboratorija
      • Dr.biol., docente Rasma Tretjakova
        Lietišķās ekoloģijas un resursu laboratorijas vadītāja

        Rasma.Tretjakova@ru.lv
        29423629
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 318.telpa
    • Ķīmijas laboratorija
      • Mg.chem., viesasistente Inese Bernāne
        Ķīmijas laboratorijas vadītāja

        Inese.Bernane@ru.lv
        26365562
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 322.telpa
    • Mehatronikas laboratorija
      • Dr.sc.ing., asoc.profesors Andris Martinovs
        Mehatronikas laboratorijas vadītājs

        andris.martinovs@ru.lv
        28325519
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
        Vieslektors Guntis Kolčs
        Mehatronikas laboratorijas laborants

        Guntis.Kolcs@ru.lv
        26199851
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
    • Elektrotehnikas un elektronikas laboratorija
      • Mg.sc.ing., vieslektors Dainis Kļaviņš
        Elektrotehnikas un elektronikas laboratorijas vadītājs

        Dainis.Klavins@ru.lv
        20228868
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 015.telpa
    • Fizikas laboratorija
    • Doktorantūra
      • Anita Sauša
        Doktorantūras metodiķe

        Anita.Sausa@ru.lv
        29382225
        Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 310.telpa
  • Ekonomikas un pārvaldības fakultāte
    • Dekanāts
      • Dr.oec. profesore Iveta Mietule
        Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne

        mietule@inbox.lv
        28328091 29273350
        Atbrīvošanas aleja 115, 224.telpa
        Lilita Ruža
        Ekonomikas un pārvaldības fakultātes metodiķe

        Lilita.Ruza@ru.lv
        28314340
        Atbrīvošanas alejā 115, 221.kab.
    • Uzņēmējdarbības vadības katedra
      • Dr.sc.ing., profesore Irēna Silineviča
        Uzņēmējdarbības vadības katedras vadītāja

        Irena.Silinevica@ru.lv
        28312047
        Atbrīvošanas aleja 115, 225.telpa
        M.soc.sc., lektore Daina Znotiņa
        Izglītības darba speciāliste - lietvede

        Daina.Znotina@ru.lv
        28327760
        Atbrīvošanas aleja 115, 219.telpa
    • Finanšu vadības katedra
      • Dr.oec.asoc. profesore Iluta Arbidāne
        Finanšu vadības katedras vadītāja

        Iluta.Arbidane@ru.lv
        28319180
        Atbrīvošanas aleja 115, 213.telpa
        Mg.soc.sc. lektore Aija Čerpinska
        Izglītības darba speciāliste - lietvede

        aija.cerpinska@ru.lv
        28338556
        Atbrīvošanas aleja 115, 219.telpa
    • Ēdināšanas uzņēmējdarbības mācību laboratorija
      • Mg.soc.sc. lektore Inese Silicka
        Ēdināšanas uzņēmējdarbības mācību laboratorijas vadītāja

        isilicka@inbox.lv
        28319727
        Atbrīvošanas aleja 115, 122.telpa

Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS