Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Tiesību zinātņu katedra
Akadēmiskais personāls
Studiju programmas
Pētniecība
Izdevumi
Sadarbība
Projekti
Aktivitātes

Ekonomikas un pārvaldības fakultāte
Dekanāts
Uzņēmējdarbības vadības katedra
Finanšu vadības katedra
Tiesību zinātņu katedra

Fakultātes
Izglītības, valodu un dizaina fakultāte
Inženieru fakultāte
Ekonomikas un pārvaldības fakultāte

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
» Aktivitātes
ZINĀTNISKI PRAKTISKĀS KONFERENCES
Katedra ik gadus organizē zinātniski praktisko konferenci juridiskās zinātnes apakšnozarēs, kurā tiek diskutēts par tiesību normu piemērošanas problēmām un to risinājumiem. Konferenci apmeklē un diskusijās aktīvi piedalās dažādu juridisko profesiju pārstāvji, Latgales pašvaldību pārstāvji un citi interesenti. Tāpat konferencē piedalās Rēzeknes Augstskolas studenti.
Katedra ik gadus organizē studentu zinātniskās un zinātniski – praktiskās konferencēs, kurās studenti uzstājaRunas māksla tiek prezentēta „Oratoru konkursā”, kurā topošie juristi demonstrē publiskās runas prasmi.
 
JURISTU DIENAS
Juristu dienu ietvaros notiek atklāto durvju dienas tiesību aizsardzības institūcijās: policijā, prokuratūrā, tiesā. Rēzeknes Augstskolas tiesību zinātņu studenti runas mākslā sacenšas Oratoru konkursā. Tiek rīkotas improvizētas tiesas sēdes ar humora un atjautības elementiem, notiek sacensības starp studentu un docētāju komandām teatralizētos uzvedumos. Atraktīvajās “Ne-prāta spēlēs” studentu un docētāju komandas risina dažādus ar juridiskām tēmām un jurista profesiju saistītus atjautības uzdevumus. Juristu dienas noslēdzas ar gada pasākumu – Juristu balli, kurā nominē Juristu dienu pasākumu uzvarētājus un kurā studenti kopā ar docētājiem atpūšas saviesīgā un draudzīgā gaisotnē.

 


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS