Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Studentiem
Tradīcijas
Studējošo pašpārvaldes
Ārpusstudiju aktivitātes
Nodarbību grafiki
Sesijas grafiki
Kreditēšana
Dokumenti
Dienesta viesnīcas
ISIC kartes

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
» ISIC kartes

Esošie studenti atjaunotās ISIC Swedbank kartes saņems savā pasta kastītē.

Kad atjaunos? -  ISIC Swedbank studenta kartes īpašniekiem kartes tiks atjaunotas jau oktobrī.

Kur varēs saņemt? - Tās varēsiet saņemt savā pasta kastītē uz bankā norādīto adresi.

Kas man jāizdara līdz 30.septembrim?  - Lūgums laicīgi pārbaudīt savu pasta adresi un, ja nepieciešamas izmaiņas, veikt tās savā Swedbank internetbankā sadaļā „Kartes” līdz 30.septembrim!

Ko darīt, ja nevēlos saņemt pa pastu?  - Ja nepieciešamas izmaiņas vai vēlaties saņemt karti filiālē  - veiciet izmaiņas savā Swedbank internetbankā sadaļā „Kartes” līdz 30.septembrim!

Cik ilgi karte būs derīga?  - Jaunā ISIC Swedbank studenta karte būs derīga līdz 2014. gada decembrim.

Kāda būs kartes cena? - Atjaunošanas maksa par karti – 3,50 Ls. Piegāde pa pastu – bez maksas!

 

Pieteikšanās ISIC Swedbank kartei pirmā kursa studentiem un pārējiem  studentiem.

Kā pieteikties? -  Pirmā kursa studentiem tiek nodrošināta pieteikšanās un fotografēšana uz vietas Rēzeknes augstskolas telpās 08.07.2013.-15.07.2013. Pārējo kursu studenti un tie, kas nav ieradušies, var pieteikties ISIC Swedbank kartei jebkurā laikā, aizpildot pieteikumu www.open.lv vai kādā no Swedbank filiālēm – līdzi jāņem pases izmēra fotogrāfija un izziņa no skolas.

Cik ilgi karte būs derīga? - Kartes derīguma termiņš ir 16 mēneši (max) no esošā gada septembra līdz nākamā gada decembrim.

Kāda būs kartes cena?  - Pirmā kursa studentiem pirmo mācību gadu karte ir bezmaksas, atjaunošanas maksa par karti – 3,50 Ls.

Kad karte būs gatava? -  Studenta apliecību izgatavo pēc imatrikulācijas augstskolā. Parasti 7 dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas vai aiznākamajā dienā, piesakoties filiālē.

Kur varēs saņemt? -  ISIC Swedbank karti iespējams saņemt izvēlētajā Swedbank filiālē (Bankas filiāļu saraksts), ko jānorāda pieteikumā. Ar pasta starpniecību iespējams saņemt tikai atjaunotu ISIC Swedbank  karti.

N.B. Ja kartei filiālē esat pieteikušies individuāli, saņemot to, līdzi nepieciešama izziņa no skolas, kas apliecina studenta statusu.

 

Kas ir ISIC karte? -  ISIC Swedbank karte vienlaikus ir oficiālā Rēzeknes Augstskolas studentu apliecība, ISIC starptautiska atlaižu karte un maksājumu karte VISA – bezmaksas karšu norēķini Latvijā un ārzemēs, iespēja iepirkties internetā.  ISIC nodrošina 500 atlaižu vietas Latvijā un vairāk kā 40 000 atlaides visā pasaulē. Iespēja apliecināt studenta statusu visur pasaulē.

Vairāk par ISIC Swedbank karti šeit un ISIC atlaidēm šeit.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS