Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija absolventiem
RA absolventu veiksmes stāsti

Studijas
Studiju programmas
Informācija reflektantiem
Informācija absolventiem
Informācija klausītājiem
Diplomi un diplomu pielikumi
Studiju maksa
Norēķinu konts
Kredīti
Stipendijas
Studiju kalendārs
Metodiskie norādījumi
Studiju kvalitātes vadības sistēma

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
» RA absolventu veiksmes stāsti

Evita Kļaviņa

Absolvējusi: profesionālo bakalaura studiju programmu „Ekonomika” ar studiju moduli „Uzņēmējdarbības tiesības”; profesionālo maģistra studiju programmu „Finanšu vadība”.
Strādā: Malnavas koledžā par ekonomisko priekšmetu skolotāju; ir sava audzināmā grupa, kuras jaunieši apgūst banku zinības un finanses.

Esmu no Kārsavas novada Mežvidu pagasta un Rēzeknes Augstskolā savas studiju gaitas uzsāka pirms sešiem gadiem. Kādēļ izvēlējos studēt tieši Rēzeknes Augstskolā? Jo – tuvāk dzīvesvietai, mazāka studiju maksa, salīdzinot ar citām augstskolām, bija dzirdētas labas atsauksmes.

Uzsākot darbu, noderēja pamatzināšanas par ekonomiku, jo, aizejot uz augstskolu, mums par ekonomiku bija ļoti minimāla nojausma, tik vien, cik tiek apgūts mācību priekšmeta „Ekonomika” ietvaros. Augstskola sniedza zināšanas mikroekonomikā, makroekonomikā un uzņēmējdarbības un tiesību pamatos, guvu priekšstatu, kā norit ekonomiskie procesi Latvijā un pasaulē. Tas viss noderēja darbā.

Atceroties studiju laikus, atmiņā ļoti spilgti paliks Grāmatvedības teātris Ilutas Arbidānes vadībā, ekskursijas, kuras organizēja kuratore Vilhelmīne Ņikitina. Ļoti patika sadarbība ar Ivetu Mietuli studiju priekšmetā „Uzņēmējdarbības finanses”. Viņa man bija arī studiju darbu vadītāja.

Ekonomika ir visa pamatā. Ekonomika vienmēr man noderēs – tā varētu būt pamatideja, kādēļ izvēlējos studēt tieši ekonomiku.

Kādēļ jauniešiem būtu jāpievērš lielāka uzmanība ekonomiskajiem procesiem un to apguvei? Ņemot vērā valstī esošo situāciju, darbavietas atrast ir diezgan grūti, tātad ir jādibina savi uzņēmumi, bet tam pamatā būs ekonomika un uzņēmējdarbība. Pašu zinību pamatu augstskola var iedot, bet tālāk viss atkarīgs no tā, cik liels būs entuziasms un uzņēmība.


← Atpakaļ

Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS