Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija absolventiem
RA absolventu veiksmes stāsti

Studijas
Studiju programmas
Informācija reflektantiem
Informācija absolventiem
Informācija klausītājiem
Diplomi un diplomu pielikumi
Studiju maksa
Norēķinu konts
Kredīti
Stipendijas
Studiju kalendārs
Metodiskie norādījumi
Studiju kvalitātes vadības sistēma

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
» RA absolventu veiksmes stāsti

Agita Ceruka

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Finanses”
Strādā: par AS „Latvijas valsts meži” Pļaviņu kokaudzētavas vadītāju

Esmu dzimusi un augusi Madonas novada Ļaudonas pagastā. Rēzeknes Augstskolu absolvēju pirms 7 gadiem. Atceroties savus studiju gadus, esmu pateicīga docētajai Intai Kotānei, kura bija arī mana kvalifikācijas un prakses darba vadītāja, par viņas striktajām prasībām, kas bija jāievēro un kas vēlāk noderēja dzīvē. Viņa man pieprasīja pareizi noformēt darbus, un es pie tā ļoti daudz piestrādāju. Tagad, redzot, kā cilvēks noformē e-pasta vēstuli, spriežu, kāda ir viņa attieksme pret citiem.

Kad mēs mācāmies, mēs nekad nevaram zināt, kas konkrēti mums noderēs turpmāk, jo tagad dzīve iet tik strauji uz priekšu un viss ātri mainās, ka nevari aptvert, ko tev vajadzēs. Šobrīd esi vienā darbā, bet pēc brīža jau nākas strādāt pilnīgi ko citu un apgūt ko jaunu. Cilvēkam nemitīgi ir jāpilnveidojas un, lai viņš būtu pilnvērtīgs katrā savā amatā, ir jātiecas pēc zināšanām, kuras pietrūkst viņa pagātnē, un jāmeklē tās savā nākotnē, jo tikai tā var iet uz priekšu.

Jebkurai mūsu ikdienas situācijai pamatā ir ekonomika – gan mūsu ģimenes budžetā, gan mūsu valstī, gan mūsu uzņēmumā bez ekonomiskās izpratnes šobrīd ir grūti dzīvot un grūti arī saplānot savu un savas ģimenes budžetu.

Apgūstot ekonomiskās zināšanas, cilvēks var strādāt arī vairākās tautsaimniecības nozarēs. Šobrīd es nestrādāju par grāmatvedi, nestrādāju par finansistu, bet esmu kokaudzētavas vadītāja, taču šajā darbā man noder visas kādreiz iegūtās zināšanas Rēzeknes Augstskolā, jo man ir jāsastāda kokaudzētavas budžets, tas ir saprātīgi jāplāno, kā izlietot, tāpat arī algu aprēķināšana ir uz maniem pleciem – līdz ar to visas manas ekonomikas jomā gūtās zināšanas man noder.


← Atpakaļ

Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS