Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija absolventiem
RA absolventu veiksmes stāsti

Studijas
Studiju programmas
Informācija reflektantiem
Informācija absolventiem
Informācija klausītājiem
Diplomi un diplomu pielikumi
Studiju maksa
Norēķinu konts
Kredīti
Stipendijas
Studiju kalendārs
Metodiskie norādījumi
Studiju kvalitātes vadības sistēma

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
» RA absolventu veiksmes stāsti

Elvīra Rimicāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Vēstures un kultūrvēstures skolotājs”.
Strādā: jau 12.gadu Pušmucovas pamatskolā par Latvijas un pasaules vēstures skolotāju, kur pasniedz stundas 5.–9.klasei.

Es lepojos ar savu diplomdarba vadītāju Valdu Čakšu, jo viņa bija ļoti saprotoša, iejūtīga, zinoša un pacietīga. Atceros, ka sevišķi aktīvas bija gados jaunās pasniedzējas – Angelika Juško-Štekele un Ilga Šuplinska, kuras ieguldīja savas zināšanas un laiku latgaliešu kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanā un katra studenta rosināšanā, lai tiktu savākts pēc iespējas lielāks mutvārdu latgaliešu folkloras mantojums, kas toreiz bija atrodams katrā latgaļu pagastā.
Uzskatu, ka šodienas studentiem RA ir vēl lielākas iespējas, nekā manā studiju laikā, jo viņi var izmantot Eiropas naudu un projektu rezultātā radīt mācību materiālus Latvijas skolām par latgaliešu kultūras bagātību, kas izmantojami ne tikai literatūras un vēstures stundās, bet arī klases stundās un dažādos pasākumos.
Jāpiebilst, ka vēl viena svarīga RA priekšrocība ir tā, ka te ir viszemākā mācību maksa un plašākās iespējas studentiem – pašdarbības pulciņi, starpvalstu projekti, brīnišķīgi pasākumi, kuros ikviens students var izpausties un apliecināt citiem savu vispusību.
Es lepojos, ka esmu beigusi RA, jo bieži varu dzirdēt uzslavas, ka esmu laba darbiniece kā no priekšniecības, tā arī, protams, no saviem audzēkņiem un skolēniem. Laba sava amata pratēja varu būt, pateicoties saviem pasniedzējiem.


← Atpakaļ

Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS